کمک مالی ، امکان جدید استوری اینستاگرام

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

به گفته متخصص محبوب مهندسی معکوس جین منچون وون ، اینستاگرام آزمایش برچسب جدید “اهدای کمک” را آغاز کرده است.

که به شما امکان می دهد از طریق استوری های اینستاگرام پول اهدا کنید. این برچسب در کنار سایر برچسب های اینستاگرام با نماد قلب سبز رنگ ظاهر می شود. عکس (ضمیمه در بالا) که توسط وونگ نیز منتشر شده است نشان می دهد که این ویژگی باعث می شود کاربران به دنبال درآمد دلخواه خود برای اهداء کمک های مالی خود باشند.

در بیانیه ای به TechCrunch ، فیس بوک این ویژگی جدید را تأیید کرد و گفت ، “اینستاگرام همه چیز را در نزدیک کردن شما به مردم و چیزهایی است که دوست دارید ، و بخش عمده ای از آن حمایت و آگاهی از اجتماعات و دلایل معنادار است.

در اواخر سال جاری ، افراد قادر خواهند بود از طریق برچسب اهدای عضو در استوری های اینستاگرام ، پول جمع کنند و از حمایت از افراد غیرانتفاعی که برایشان مهم است کمک کنند. ما خوشحالیم که این تجربه را به جامعه خود وارد کنیم و به روزرسانی های بیشتری را در ماه های آینده به اشتراک خواهیم گذاشت. ” همانطور که مشاهده می کنید ، در حالی که فیس بوک فاش کرده است که این ویژگی جدید اهدا در اواخر سال جاری برای کاربران اینستاگرام حذف می شود ، هیچ قاب زمانی خاصی را برای همین نشان نمی دهد. با این حال ، می بینید که چگونه اینستاگرام به تازگی آزمایش این ویژگی جدید را آغاز کرده است ، ما انتظار نداریم تا چند ماه آینده آن را برای کاربران در کانال پایدار پیموده شود. نظر شما در مورد این ویژگی جدید چیست؟ آیا ترجیح می دهید از طریق استوری اینستاگرام ، پول را اهدا کنید؟

با این حال این ویژگی به نظر نمی رسد برای کشور ایران به دلیل تحریم ها و محدودیت انتقال های مالی قابل دسترس باشد.

مطالعه بیشتر